Tajomstvá, ktoré pozná každý správny IKEA stylista

od Mária

IKEA je jedným z najobľúbenejších obchodov s bytovými doplnkami z viacerých dôvodov: je cenovo dostupná, trendová a má všetko, čo potrebujete, aby ste svoj dom premenili na domov. Túto švédsku spoločnosť s nábytkom do domácnosti si obľúbili aj profesionálni stylisti. V tomto blogu vám prezradíme ich najväčšie tajomstvá a ako bonus pridáme tip na zariadenie obývačky podľa IKEY.   

Nábytok v štýle IKEA je jednoduchý, funkčný a zväčša vyrobený z dreva. Často je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko zostaviť a rozložiť, čo je ideálnym riešením pre malé priestory.

Prečítajte si aj článok: Minimalizmus v byte

IKEA obyvacka

Zariadenie obývačky podľa IKEY

Hľadáte inšpiráciu na novú obývačku? V každej modernej obývačke sa kladie dôraz na jednoduchosť a funkčnosť. Inými slovami – minimalizmus.  Nábytok by mal mať čisté línie – nevytvára tak potom žiaden rušivý dojem neporiadku a preplnenosti. Miestnosť by mala byť osvetlená a zariadená neutrálnymi farbami, ktoré vytvárajú upokojujúcu atmosféru.

Vyberte si do svojej novej obývačky obľúbenú pohovku v štýle IKEA

Na veľkú a útulnú pohovku LANDSKRONA si pre väčšie pohodlie môžete poukladať množstvo vankúšov. Táto nádherná pohovka má dostatok priestoru, aby ste sa večer mohli pohodlne natiahnuť. A čo je dôležitejšie, poťah pohovky môžete jednoducho čistiť navlhčenou textíliou a má vysokú odolnosť, takže sa ľahko udržiava v čistote. Minimálny charakter IKEA obývačky umožňuje vytvoriť z vášho domu príjemné útočisko. Práve vhodný výber nábytku má totiž veľký vplyv na to, ako jednotlivé miestnosti vnímame.

obývačka dizajn

Nebojte sa skúsiť niečo nové

Veľa ľudí vie, že IKEA je „to pravé miesto“ na získanie cenovo dostupného a štýlového nábytku či dekorácií. Čo však mnoho z nich nevie, sú malé tajomstvá, vďaka ktorým je tento obchod ešte väčším pokladom. Medzi obľúbené výrobky stylistov zo sortimentu IKEA patria prírodné koberce Lohals, robustná pracovná lampa ARÖD, jednoduché poličky Lerberg a ľanové tkaniny Aina. Táto tkanina má skvelú štruktúru, ktorá ako jedna z materiálov po vypraní pôsobí novšie a stále rovnako sviežo.

Nakupujte online

Webová stránka IKEA je skvelým zdrojom informácií o nábytku a dekoráciách. Na stránke nájdete nielen množstvo skvelých výrobkov, ale aj množstvo výhodných ponúk.

Ak teda hľadáte výhodnú ponuku na nejaký nábytok IKEA, nezabudnite si pozrieť webovú stránku skôr, ako sa vyberiete do obchodu. Možno budete prekvapení tým, čo nájdete. Hurá, zariadenie obývačky podľa IKEY môže začať!

Súvisiace články

Napísať komentár

manimio magazín logo

Novinky o modernom bývaní, móde, životnom štýle, minimalizme a mnoho ďalších zaujimavých tém na každodenné čítanie ku káve.

NEWSLETTER

Prihlás sa na odber tých najlepších článkov, tipov a návodov. Zostaň v obraze spolu s nami!

Copyright @2022  All Right Reserved – Created by ContentCreator