Minimalistické doplnky pre ženu: Podčiarkni svoj vzhľad jednoducho a štýlovo

od Lucia

Móda, ako ju poznáme, nie je len o luxusnom oblečení a doplnkoch. Módny priemysel značným spôsobom prispieva k globálnemu otepľovaniu a k celkovému ničeniu našej planéty. Módni dizajnéri a výrobcovia preto hľadajú spôsoby, ako tento fakt zmeniť. Aj preto začal pútať pozornosť trend minimalistickej módy.

Minimalistické doplnky a oblečenie vracajú módu späť k základom a uberajú z rovnice nepotrebné veci. Nový minimalistický štýl sa vo veľkej miere zameriava na jednoduchosť a nenápadnú eleganciu a zároveň prináša pozornosť osobe a jej štýlu. Ako teda môžeš vyladiť svoj outfit v minimalistickom štýle?

Prečítaj si aj článok: 4 tipy ako zariadiť spálňu minimalisticky a zároveň moderne

minimalistické doplnky

Tipy na minimalistické doplnky, ktoré zaujmú

  • Slnečné okuliare

Väčšina z nás má pravdepodobne slnečné okuliare, ale investícia do jedinečných slnečných okuliarov, ktoré zodpovedajú tvojmu štýlu, je nevyhnutná. Slnečné okuliare navyše poskytujú očiam potrebnú ochranu pred slnečným žiarením. Širokú ponuku trendy okuliarov nájdeš napríklad na eyerim.sk.

  • Klobúk

Klobúky sú jednoduchým spôsobom, ako dodať letnému vzhľadu život. Dobrý klobúk ťa ochráni pred ostrým letným slnkom, chladným jesenným vánkom a posunie celý tvoj outfit na vyššiu úroveň.

  • Minimalistický náhrdelník

Môžeš si vybrať malý, jednoduchý, ale atraktívny náhrdelník. Štýlový náhrdelník nebude robiť problém s priestorom v šatníku, a bude elegantne zvýrazňovať tvoj vzhľad na večierkoch a výletoch.

  • Minimalistický prsteň

To isté platí aj o prsteňoch. Môžeš ich kombinovať a vytvárať nové štýly, ktoré budú dokresľovať a zvýrazňovať tvoje ruky. Prstene je možné použiť v ktorýkoľvek deň, pri akejkoľvek príležitosti. Pokojne ich zaraď medzi svoje každodenné módne doplnky. Ak to tvoj rozpočet dovoľuje, môžeš zvoliť kvalitnejšie a udržateľnejšie prstene, napríklad minimalistický zlatý prsteň, ktorý ti vydrží dlhé roky.

minimalistické doplnky - náhrdelník

Tipy na nákup minimalistických doplnkov

Tu je niekoľko tipov, ktoré by si mala mať na pamäti pri nákupe doplnkov s minimalistickým vzhľadom:

  • Vždy sa snaž pridať niekoľko doplnkov k akémukoľvek outfitu, pretože to podčiarkne celkový vzhľad.
  • Pokiaľ ide o doplnky, drž sa klasiky a nepreháňaj to, najmä ak máš výrazný kúsok na oblečenie, ktorý by sa s náročnými doplnkami mohol biť.
  • Prezri si rôzne blogy a platformy sociálnych médií a nájdi inšpiráciu pre minimalistické doplnky, ktoré môžu dobre ladiť s tvojim osobitým štýlom.
  • Hľadaj doplnky, ktoré sa efektívne hodia k mnohým outfitom a všetky spolu dobre ladia. Vďaka tomu nebudeš musieť míňať financie, ani zdroje planéty na ďalšie doplnky.

Súvisiace články

Napísať komentár

manimio magazín logo

Novinky o modernom bývaní, móde, životnom štýle, minimalizme a mnoho ďalších zaujimavých tém na každodenné čítanie ku káve.

NEWSLETTER

Prihlás sa na odber tých najlepších článkov, tipov a návodov. Zostaň v obraze spolu s nami!

Copyright @2022  All Right Reserved – Created by ContentCreator